Kurse profesionale

 • Kurse profesionale

Vleresimi aktual: 0 / 5

Yje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktiv
 

https://www.facebook.com/events/984379725227616/ 

#1 Objektivat dhe cfarë do trajnohet:

 • Te kuptuarit e Konfliktit
 • Shkaqet e Konfliktit
 • Tipologjite e Konfliktit
 • Qasja ndaj Konfliktit
 • Faza e menaxhimit te Konfliktit
 • Pasojat e Konfliktit
 • Strategjite e zgjidhjes se Konfliktit

Në fund të trajnimit do të pajiseni me Certefikatë. 


Dita: E shtunë |

 Data: 30 /11/ 2019 |

 Ora09.00-13.00

 

 

Pagesa e pjesëmarrjes : 1.500L / personi.
Për regjistrime na kontaktoni në :
Cel: 0698586692 (whats app & viber)
Cel: 0682570982
Mob: 042220009

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.   

Rating:
( 0 Rating )

Regjistrohu në Newsletter

Provide Learning solutions to improve performance by enhancing knowledge and skills.

Email : [email protected]

Na kontaktoni

Oraret

 • E Hënë deri Të Premte 9:00 deri 17:00
 • E Shtunë 9:00 deri 13:00
 • E Dielë: MBYLLUR