• Blog

Vleresimi aktual: 5 / 5

Yje aktiveYje aktiveYje aktiveYje aktiveYje aktive
 

Nxitoni te perfitoni nga ofertat tona te cilat do jene te vlefshme deri ne fund te vitit 2019! Regjistrohuni tani ne kurset e qendres tone dhe perfitoni 35% ulje!

Regjistrohuni me dy miqte juaj dhe ju perfitoni 50% ulje ndersa ata 35% secili!! Mos u vononi te beheni pjese e kurseve tona. oferta eshet e vlefshme per te gjitha kurset!

Tags:
Rating:
( 2 Ratings )

Lajmet e Fundit

OFERTË!

OFERTË!

26 Dhjetor 2017

Provide Learning solutions to improve performance by enhancing knowledge and skills.

Email : [email protected]

Na kontaktoni

Oraret

  • E Hënë deri Të Premte 9:00 deri 17:00
  • E Shtunë 9:00 deri 13:00
  • E Dielë: MBYLLUR